2021-2022 e-Twinning Okulu Etiketi ile ödüllendirilmiştir.

Sağlık Alanında eğitim veren, Teknik Lise özelliğine sahip, Hemşire Yardımcısı yetiştiren Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2019-2020 döneminde elde ettiği “eTwinning Okulu” unvanını yeniden kazanarak  2021-2022 döneminde de bu unvanı taşıma hakkı kazanmıştır. Aralıksız iki dönem üst üste eTwinning Okulu unvanını kazanan ender okullardan biri olmuştur.

Avrupa’nın Sayılı Okullarından Biri Olmanın Gururunu Yaşıyoruz!

2021-2022 Döneminde,

Dünya genelinde Türkiye dahil 41 ülkeden toplam 2935 okul;

Türkiye genelinde 1890 okul, İstanbul’da her kademeden 114 okul,

İstanbul’da Lise seviyesinde 18 okul “eTwinning Okulu” olmuştur.

eTwinning çalışmalarına 41 ülke katılmaktadır. Bu ülkeler; Arnavutluk, Azerbaycan, Avusturya, Ermenistan, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Ürdün, Lübnan, Letonya, Litvanya, Malta, Moldova, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, Tunus, Türkiye, Ukrayna ve Makedonya’dır.

 

2016-2017 eğitim-öğretim yılında  “Mind Your Diet” eTwinning projesi ile Ulusal Kalite Etiketi, Avrupa Kalite Etiketi ve Move2Learn Ödülleri kazanılmıştır.

 

2017-2018 eğitim -öğretim yılında “Her Yaşa Her Yaşta İlkyardım” eTwinning projesi ile Ulusal Kalite Etiketi Ödülü kazanılmıştır.

 

2018-2019 eğitim- öğretim yılında;   How We Practice eTwinning projesi ile Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi Ödülü kazanılmıştır

 

2019-2020 The Most Valuable Heritage is Nature eTwinning projesi ile Ulusal Kalite Etiketi Ödülü kazanılmıştır.

 

En başarılı projelerin davet edildiği Antalya eTwinning Ulusal Konferansına 2 defa katılma onuru yaşanmıştır.

 

eTwinning süreçlerinde çok daha iyi bir noktaya gelmemizde büyük emekleri olan Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eTwinning koordinatörü ve Meslek Dersleri Öğretmenimiz Sayın Emir KORKMAZ‘a, Biyoloji Öğretmenimiz Sayın Elif BOĞAZ‘a, eTwinning sorumlu öğretmenlerimiz Sayın Gizem SEVER, Sayın Burcu ESEN, Sayın Bilgen AKBULUT, Sayın Ezgi TUNCA, Sayın Cansu ÖZCAN, Sayın Furkan KILIÇ, Sayın Dilara ŞAHİN, Sayın Gamze YILMAZ, Sayın Fulya KÜÇÜKAKIN ve Sayın Esra POYRAZ’a, Müdür ve Müdür yardımcılarımıza yürekten teşekkür ederiz.

 

Maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen kurucularımız Sayın Dr. M.Vedat ERYETİŞ ve İpek ERYETİŞ’e, Genel Md. Ertan ORAL’a, Genel Md. Yrd. Fulya ARI’ya, Genel Md. Yrd. İsmail ÖZKÜTÜKÇÜ’ye, çalışmalarımıza emek veren tüm idareci, öğretmen memur ve teknik elemanlarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyor hepsini yürekten kutluyoruz.

Bu Gurur Bu Onur Hepimizin.

İyi ki ERYETİŞLİYİZ!

 

Okulumuzun eTwinning Çalışmalarını İncelemek İçin Tıklayınız

 

#eTwinning #etwinningschool #eTwinningokulu #Eryetiş #ÖzelNasibeEryetişMTAL #ÖzelNasibeEryetişMeslekiveTeknikAnadoluLisesi #Erasmus

 

E Twinning okulu olduğumuzu ilan eden mektup.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.