E-Twinning Tanıtım Semineri

E-Twinning Tanıtım Semineri

24 Kasım 2018 tarihinde okulumuz Meslek Dersleri Öğretmeni Sayın Emir KORKMAZ tarafından velilerimize yönelik bir e-Twinning tanıtım semineri düzenlenmiştir.

Bu önemli seminerde ise e-Twinning platformu, bu platformun amacı ve bu platform altında yapılan faaliyetler anlatılmış, ardından okulumuzun 2016 yılından beri ortak olarak içinde yer aldığı projeler ve bu projelerden kazanılan ulusal düzeydeki Ulusal Kalite Etiketi ile uluslararası düzeydeki Avrupa Kalite Etiketi ödülleri paylaşılmıştır.

Move2Learn ödülü ile Polonya’nın Gdansk şehrine gerçekleştirdiğimiz eğitim gezisi ve orada katıldığımız atölye çalışmaları ile Gdansk, Torun, Sopot şehirlerindeki tarihi ve turistik bölge gezileri de sunum sırasında velilerimizle paylaşılmıştır.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı içerisinde okulumuz öğretmenleri tarafından yazılan, onaylanan ve çalışmalarına başlanan 4 proje ile ortaklık kurduğumuz 1 projeden oluşan toplam 5 e-Twinning projesi hakkında bir bilgilendirme yapılmıştır.

Seminer sonunda ise velilerimizden, yaptığımız e-Twinning faaliyetlerini çevrelerine duyurmaları istenmiştir. Böylece e-Twinning ağının bilinirliğinin artırılması hedeflenmek istenmiştir.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.