Eryetiş’te eTwinning Ulusal Kalite Etiketi Ödülü Sevinci

Eryetiş’te eTwinning Ulusal Kalite Etiketi Ödülü Sevinci

Meslek Dersleri Öğretmenimiz Emir Korkmaz 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019 eğitim öğretim yıllarında 3 yıl üst üste eTwinning Ulusal Kalite Etiketi Ödülü kazanarak okulumuz Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne büyük bir mutluluk yaşatmıştır.

Emir Korkmaz’ın kurucusu olduğu ve sağlık alanında lise düzeyinde eğitim veren 5 Avrupa Birliği Ülkesi (Finlandiya, İspanya, Sırbistan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti) ortaklığında 1 yıl boyunca yürüttüğü, hemşirelik, hemşire yardımcılığı ve pratik hemşirelik gibi sağlık bölümlerinin mesleki uygulamalardaki benzer ve farklı yönlerini ortaya koymayı amaçladığı “How We Practice” isimli eTwinning projesi Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirilmiştir.

Projenin İspanyol ve Çek ortakları da şu an Ulusal Kalite Etiketi Ödülünü kazanmış bulunmakta ve diğer ortaklardan da güzel haberler bekliyoruz. Bu süreçte yer alan öncelikle tüm öğrencilerimize teşekkürler ediyor hepsini gönülden kutluyoruz, ardından tüm yıl bu projede Emir Korkmaz ile birlikte omuz omuza çalışan meslek dersleri öğretmenleri Bilgen Akbulut, Çiğdem Müge Haylı, Cennet Kol ve değerli meslek ve kültür dersleri bölüm başkanımız Gizem Sever’e  ve proje istatistiklerinde desteğini hiç esirgemeyen matematik öğretmeni Kaan Tokdemir’e teşekkür ediyoruz.

eTwinning ailesine katıldığımız günden beri maddi manevi desteğini esirgemeyen okul kurucumuz sayın Dr. Vedat Eryetiş’e ve” eTwinning Okulu” olmamızda büyük katkısı bulunan varlığını ve desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz değerli okul müdürümüz Cengiz Şeyhoğlu’na, müdür yardımcılarımız Çiğdem Çevik ve Cihan Karasu’ya şükranlarımızı sunuyoruz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.