“Mind Your Diet” 2016-2017 ( Emir KORKMAZ )

2016-2017 Eğitim- Öğretim Yılı’nda proje ortaklığı aramaları sonucunda Hırvatistan ve Polonya ortaklığında kurulmuş olan “Mind Your Diet” (Beslenmeni Önemse) isimli projeye katıldık.

Projede Hırvatistan, Polonya, İspanya, Portekiz, İtalya ve Hollanda ile ortak olarak çalışılmıştır. Projede Meslek Dersleri Öğretmeni Emir KORKMAZ okulumuzdan tek kayıtlı ortak olarak yer almış, öğrenci ekibini kurmuş, Ekim-Haziran ayları arasında projeyi  yürütmüş ve proje kurucuları tarafından verilen bütün görevlerin eksiksiz şekilde tamamlanmasını sağlamıştır. Sürece Sinem ELBASAN, Saadet KÖSE ve Büşra MAMAT destek vermişlerdir.

Proje sonunda Meslek Dersleri Öğretmeni Emir KORKMAZ Ulusal düzeyde e-Twinning Ulusal Kalite Etiketi, Uluslararası düzeyde ise e-Twinning Avrupa Kalite Etiketi ve ERASMUS+ projelerinin 30. yılı şerefine ilk ve son defa verilen Move2Learn Hareketlilik Ödüllerini kazanmıştır.

Bu ödül ile proje kurucu ortağı olan Polonya’ya,  yol masrafları Avrupa Komisyonu tarafından karşılanan, 1 haftalık eğitim gezisi düzenlenmiştir.

Ayrıca Antalya’da düzenlenen 8. Ulusal e-Twinning Konferansına katılım ve proje sunumu hakkı kazanılmış, konferansa Emir KORKMAZ tarafından katılım sağlanmıştır. Alınan eğitimler yanında projenin ve okulumuzun tanıtımı da gerçekleştirilmiştir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.