Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı I.Kanaat Dönemi Kapanış Programı Gerçekleştirildi.

Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı I.Kanaat Dönemi Kapanış Programı Gerçekleştirildi.

Sunuculuğunu Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Feray KAYMAZ’ın gerçekleştirdiği törenimiz Okul Müdürümüz Cengiz ŞEYHOĞLU’nun konuşmasıyla başladı. Okul Müdürümüz Sayın Cengiz ŞEYHOĞLU, açılış konuşması yaparak tatilin boşa vakit geçirmek demek olmadığını mutlaka kitap okuyarak, tiyatroya, sinemaya giderek kendilerini kültürel anlamda geliştirmeleri gerektiğini söyleyerek tüm öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti. Hemen ardından   Genel Müdürümüz Sayın Ertan Oral bir dönem boyunca yapılanlar hakkında duygu ve düşüncelerini belirterek başarılı öğrencilerimizi tebrik edip iyi bir tatil geçirmeleri yönünde temennilerini iletti.

Programın en heyecanlı bölümü olan belgelerin verilmesi için Okul Müdürümüz Sayın Cengiz Şeyhoğlu, Okul Müdür Yardımcılarımız Sayın Çiğdem Gök ve Cihan Karasu, Bölüm Başkanlarımız Sayın Gizem Sever ve Kaan Tokdemir, Rehber Öğretmenlerimiz Sayın Gülçin Mete ve Yağmur KAYA sahneye davet edilerek; göstermiş olduğu performans ve sağlamış olduğu akademik başarıyla takdir belgesi ve arkadaşlarına,  çevresine örnek olacak erdemli davranışlarından dolayı onur belgesi almaya hak kazanan  9, 10, 11, 12.  Sınıf öğrencilerimize sınıf öğretmenleri tarafından belgeleri verilerek öğrencilerimiz  tebrik edildi ve günün anısına toplu fotoğraf çekinilerek törenimiz son buldu.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.