Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ödüle Doymuyor!

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “2019 Erasmus Günleri”, İl Millî Eğitim Müdürümüz, Sayın Levent YAZICI’nın teşrifleri ile Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda yapıldı. İstanbul’da yürütülen AB Projelerinin görünürlüklerinin arttırılması, kurumlar arası bilgi ve deneyim paylaşımının sağlanması, iyi örneklerin aktarılması ve eTwinning projeleri kapsamında başarılı olan okul ve öğretmenlere ödüllerinin verilmesi amacıyla gerçekleştirilen etkinliklere Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini temsilen Müdür Yardımcımız Sayın Cihan KARASU ve eTwinning Koordinatörü Meslek Dersleri Öğretmenimiz Sayın Emir KORKMAZ katılmıştır.

Etkinlik kapsamında ödül törenleri düzenlenmiş;

  • 2017/2018 eğitim-öğretim yılında yürütülen “Her Yaşa Her Yaşta İlkyardım” isimli eTwinning projesi ile “Ulusal Kalite Etiketi Ödülü” kazanan Meslek Dersleri Öğretmenimiz Sayın Emir KORKMAZ ödülünü teslim almıştır.
  • Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adına verilen Ulusal Kalite Etiketi Levhası Ödülünü Meslek Dersleri Öğretmenimiz Sayın Emir KORKMAZ teslim almıştır.
  • 2016/2017 eğitim-öğretim yılından itibaren Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yürütülen çalışmalar sonucunda 2019-2020 dönemi için almaya hak kazandığımız “eTwinning Okulu” tabelası ve “eTwinning Okulu” bayrağını eTwinning Koordinatörü Meslek Dersleri Öğretmenimiz Sayın Emir KORKMAZ teslim almıştır.

Ödül törenlerinde tasarımı Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eTwinning Koordinatörü Meslek Dersleri Öğretmeni Sayın Emir KORKMAZ tarafından yapılan “İstanbul eTwinning Ailesi” pankartı kullanılmıştır.

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Levent YAZICI, İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü AB Projeler Biriminden Sayın  Figen SEKİN ve Ömer Faruk METİN ile bir araya gelme şansı elde edilmiştir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.