Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Güvenli İnternet Günü Etkinlikleri

Her yıl şubat ayı içinde farklı tarihlerde internet kullanımında güvenlik ve bilinç açısından farkındalık oluşturma ve “Daha İyi Bir İnternet” yaratma amacı ile “Güvenli İnternet Günü / Safer Internet Day” kutlanmaktadır.

Bu yıl 10-11 Şubat 2020 tarihinde okulumuzda eTwinning Koordinatör Öğretmeni Emir Korkmaz öncülüğünde Güvenli İnternet Günü etkinlikleri yapılmış, bu kapsamda öğrencilerimiz tarafından kalıcı eTwinning panomuz İnternetin Güvenli ve Bilinçli Kullanımına Yönelik Paylaşımlarla yeniden düzenlenmiştir. Pano düzenlemesi ile idareci, öğretmen, öğrenci ve tüm okul personelimizde “İnternetin Güvenli Kullanımı” konusunda bir farkındalık oluşturulmak amaçlanmıştır.

Okul Müdürümüz Sayın Cengiz Şeyhoğlu’nun katılımıyla  Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sağlık katı eTwinning panosu önünde ve okul bahçesinde “Güvenli İnternet Günü” farkındalık etkinlikleri gerçekleştirilmiştir.

#Güvenliinternet  #Güvenliinternetgünü #esafety #saferinternetday #togetherforabetterinternet #dahaiyibirinternet #sid #gig #sid2020 #Eryetiş #hemşirelik #hemşireyardımcısı #hemşireyardımcılığı #mesleklisesi #sağlıkmeslek #sağlıkmesleklisesi #sağlıkçı #mtal #vet #vocationalschoolofhealth #nurse #nurseassistant #nurseaide #nurseaid #nursesaide

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.