The Most Valuable Heritage is Nature ( Elif BOĞAZ – Saadet KÖSE )

Biyoloji Dersi Öğretmeni Elif BOĞAZ ve İngilizce Dersi Öğretmeni Saadet KÖSE tarafından “THE MOST VALUABLE HERITAGE IS NATURE !” ( EN DEĞERLİ MİRAS DOĞADIR!) projesi yazılmış, Biyoloji ders içeriğine uygun geri dönüşüm, doğa ve çevre bilinci, gübre elde edilmesi, tohumlardan sebze yetiştirilmesi gibi konular kültürel etkileşim ile birleştirilmiştir.

Bu projeye Fransa kurucu ortak olarak dahil edilmiş ayrıca Polonya, Ukrayna ve Arnavutluk ortak üye olarak katılmışlardır.

Okulumuzdan Elif BOĞAZ proje kurucusu olarak, Saadet KÖSE ortak olarak yer almaktadır.

 

The Most Valuable Heritage Is Nature!

( En Değerli Miras Doğadır! )

Bu etwinning projesi ile birlikte öğrencilerimizde sürdürülebilir yaşam ilkesi doğrultusunda çevre bilinci oluşturmak hedeflenmiştir. Çevre bilinci oluştururken yabancı dil gelişiminin yanı sıra web araçlarını kullanma becerisini de artırmak istenmektedir. Proje bütün eğitim-öğretim sürecini kapsayacak olup aylık görevler halinde yürütülecektir.

Okulumuzun kuruculuğunu yaptığı bu projeyi okulumuz öğretmenlerinden Elif BOĞAZ proje kurucusu, Saadet KÖSE ise proje ortağı olarak birlikte yürütmektedirler.  Kurucu ortak Fransa, diğer proje ortağı ülkeler ise Portekiz, Polonya, Ukrayna, Arnavutluk ve Türkiye’den birçok okuldur. Ay ay belirlenen proje çalışma süreçlerine başlanmıştır.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.